Buitenland: Wereld losse kavels en collecties van A tot Z Foreign: World single lots and collections from A till Z - Duitsland - Germany
REICH 1910-1941, (on)gebruikte/postfrisse grote collectie zusammendrucke aus Markenheftchen, waarbij zeer veel beter materiaal o.a. reclame en aanhangsels maar ook bijna alle Nothilfe uitgaven etc., zowel ongebruikt/postfris en gebruikt verzameld, prachtig object met een enorme cataloguswaarde, in 2 albums