Buitenland: Wereld losse kavels en collecties van A tot Z Foreign: World single lots and collections from A till Z - Frankrijk - France
FRANKRIJK 1900-2005, vnl. postfrisse collectie vanaf 1970 vrij compleet tevens modern Kanaaleilanden en ook iets andere landen, hoge aanschafwaarde, in 2 Davo albums en 2 insteekboeken