Buitenland: Wereld losse kavels en collecties van A tot Z Foreign: World single lots and collections from A till Z - landen G/R - countries G/R
ISRAEL 1948-2001, geheel gebruikte collectie incl. 7/9 verder compleet met alle betere zegels en series tevens iets port en dienst, prachtige collectie in zeer frisse kwaliteit, in 2 Leuchtturm albums