Buitenland: Wereld losse kavels en collecties van A tot Z Foreign: World single lots and collections from A till Z - landen G/R - countries G/R
LUXEMBURG 1852-1972, (on)gebruikte/postfrisse vrijwel complete collectie waarbij in het klassieke gedeelte iets gespecialiseerd waarbij hooggenoteerde zegels, verder alle betere series zoals Intellectuelen serie etc., ook blokken en veel dienst waarbij kopstaande, in Schaubek album