Buitenland: Wereld losse kavels en collecties van A tot Z Foreign: World single lots and collections from A till Z - landen G/R - countries G/R
ROEMEENSE BEZETTING HONGARIJE, (on)gebruikte/postfrisse speciaalcollectie met blokken van vier, veldelen en brieven w.o. zeldzame (meng)frankeringen w.o. echt gelopen zakenpost, tevens divers Franse bezetting en iets Servië, in Leuchtturm album