Buitenland: Wereld losse kavels en collecties van A tot Z Foreign: World single lots and collections from A till Z - Scandinaviƫ - Scandinavia
DENEMARKEN 1875-1985, ongebruikte/postfrisse prachtige vrijwel complete collectie met bijna alle betere zegels en series waarbij veel postfris oud materiaal, tevens luchtpost, port en Schleswig, zeer hoge cataloguswaarde, in luxe Leuchtturm album