Kavel 2463

Buitenland: Wereld losse kavels en collecties van A tot Z Foreign: World single lots and collections from A till Z - Wereld - World
WERELD NALATENSCHAP T/M 2001, (on)gebruikte/postfrisse prachtige vrijwel complete collecties van 21 verschillende landen met vnl. West Europese landen met o.a. zeer goed België, Frankrijk, Italië en Scandinavië, verder goed U.S.A., Australië, Suriname, Indonesië en Israël, op verzoek van de erven als geheel aangeboden, met een gigantische cataloguswaarde, in 40 Davo albums WORLD ESTATE UPTO 2001, (un)used/nver hinged beautifull almost complete collections of 21 different countries mainly Western Europe with some good Belgium, France, Italy and Scandinavia, further good U.S.A., Australia, Suriname, Indonesia and Israël, on special request sold as one lot with an enormous cataloguevalue, in 40 Davo albums
Start: € 2500
Opbrengst: € 6400