Buitenland: Wereld losse kavels en collecties van A tot Z Foreign: World single lots and collections from A till Z - Wereld - World
MIDDEN OOSTEN, (on)gebruikte/postfrisse prachtige collectie beginnend met zeer goed Afghanistan met alle klassieke zegels daarna zeer uitgebreid Egypte, Irak, Iran en Liberia, zeer goed aanwezig, met een zeer hoge cataloguswaarde, goed bezichtigen aanbevolen, in 2 albums
MIDDLE EAST, (un)used/never hinged beautifull collection starting with good Afghanistan with all classic stamps, further Egypt, Iraque, Iran and Liberia very well represented, a very high catalogue value, good viewing recommanded, in 2 albums