Nederland en Overzee collecties, stocks en restanten - Nederland en Overzee
NEDERLAND EN OVERZEE, leuke partij vellen en veldelen met vnl. oud materiaal waarbij o.a. bontkraag in vellen postfris, maar ook leuk Overzee, tevens iets buitenland, zeer interessant voor plaatfouten e.d. zeer hoge cataloguswaarde, in Safe band