Buitenland: Wereld collecties, stocks en restanten van A t/m ZForeign: World collections, stocks and remainders from A till Z - Landen G/R - Countries G/R
TRIEST, postfrisse prachtige kwaliteit collectie AMG-FTT inclusief pakketzegels, verzameld op insteekbladen, in map