Buitenland: Wereld collecties, stocks en restanten van A t/m ZForeign: World collections, stocks and remainders from A till Z - Landen G/R - Countries G/R
RUSLAND, gigantische postfrisse partij in vellen en veldelen, voornamelijk jaren '40 en '50 waarbij ook veel ongetand incl. de betere series, een prachtige partij van dit tegenwoordige zeer populaire land, enorme cataloguswaarde, in 4 vellenmappen, in cassette