Buitenland: Wereld collecties, stocks en restanten van A t/m ZForeign: World collections, stocks and remainders from A till Z - Landen G/R - Countries G/R
RUSLAND, (on)gebruikte/postfrisse collectie vanaf de 3e emissie t/m ca.1991 waaronder blokken van vier en bezetting, gebieden etc. w.o. lokalen, ook iets andere landen zoals Tsjechoslowakije, beter materiaal, totaal in 5 dikke Schaubek albums