Buitenland: Wereld collecties, stocks en restanten van A t/m ZForeign: World collections, stocks and remainders from A till Z - Scandinavie - Scandinavia
FINLAND 1918-2003, postfrisse prachtige kwaliteit collectie incl. groot aantal postzegelboekjes met de betere ex. opgezet, in 2 ringbanden