Buitenland: Wereld collecties, stocks en restanten van A t/m ZForeign: World collections, stocks and remainders from A till Z - Landen S/Z - Countries S/Z
ZWITSERLAND, (on)gebruikte/postfrisse grote handelsvoorraad met enkel de betere zegels, series en blokken (uit de Safe van een winkelier) waarin luchtpost 1/2, 2 series ongebruikt en 2 series gebruikt, PAX serie 2x gebruikt, de blokken engros, velletjes van 25 stuks en iets diversen w.o. ook Liechtenstein, op insteekbladen, in cassette