Nederland en Overzee collecties, stocks en restanten - Nederland in albums
NEDERLAND 1852-1998, geheel gebruikte complete collectie met o.a. nette 48, 80 en 101, tevens iets luchtpost, port en dienst, bij het moderne deel zijn de velletjes postfris, in 2 Importa albums