Wereld in (verhuis)dozen, doosjes, koffers enz.World in (removal)boxes, small boxes, suitcases etc.
NEDERLAND T/M 2005, veelal postfris zeer modern materiaal in 9 boeken/albums en jaarcollecties/velletjes/themamapjes t/m 2005 en iets andere ex., in doos