Wereld in (verhuis)dozen, doosjes, koffers enz.World in (removal)boxes, small boxes, suitcases etc.
WERELD, postfrisse veelal iets modernere zegels, series, blokes en gutterpairs, nog in pergamijnen zakjes gesorteerd, veelal van de West Europese landen, hoge aanschafwaarde, in doosje