Wereld in (verhuis)dozen, doosjes, koffers enz.World in (removal)boxes, small boxes, suitcases etc.
NEDERLAND EN OVERZEE, (on)gebruikte/postfrisse diverse partijen en collecties waarbij betere zegels en series, verrassingen niet uitgesloten, prachtige uitzoekpartij, in 42 insteekboeken en een map, in 3 dozen