Kavel 1260

Buitenland: Wereld collecties, voorraden en restanten van A t/m Z Foreign: World collections, stocks and remainders from A till Z - Duitsland - Germany
Kavel 1260
DUITSE STATEN 1851, (on)gebruikte/postfrisse zeer uitgebreide prachtige kwalitatief hoogwaardige collectie met zeer veel hooggenoteerde zegels, veelal met keur of attest, beginnend met Baden nr.1 gebruikt, mooi gerand, Bayern vanaf nr.1 ongebruikt breedgerand, maar ook andere toppers zoals 26Y, luxe ongebruikt etc., Bergedorf, Braunschweig met alle betere zegels, Bremen met o.a. nr.8 gebruikt, Hamburg, Hannover zeer gespecialiseerd, Helgoland, Lubeck met o.a. 1/5 gebruikt, Mecklenburg-Schwerin en Strelitz, Oldenburg met o.a. luxe nr.1 gebruikt, nr.5 etc., Preussen zeer uitgebreid, Sachsen, Schleswig-Holstein, Thurn uns Taxis met o.a. nr. 45 en 46 gebruikt, Wurtemburg zeer mooi aanwezig, met veel topnummers, ook dienstzegels en Norddeutscher Postbezirk. Een fantastisch object welke moeilijk te beschrijven valt en absoluut gezien moet worden, de cataloguswaarde is enorm, gezien het grote aantal hooggenoteerde zegels, in Leuchtturm album
Start: € 7500
Opbrengst: € 0