Buitenland: Wereld collecties, voorraden en restanten van A t/m Z Foreign: World collections, stocks and remainders from A till Z - Frankrijk en kolonien - France and colonies
FRANKRIJK 1849-1991, (on)gebruikte/postfrisse prachtige uitgebreide collectie beginnend met mooi klassiek, verder bijna alle topzegels en series vaak dubbel aanwezig zowel ongebruikt/postfris als gebruikt, tevens luchtpost met alle betere, port etc., ook veel blokken, tevens iets Koloniën en Monaco, mooi object met een gigantische cataloguswaarde, in Yvert band en 2 Leuchtturm albums