Buitenland: Wereld collecties, voorraden en restanten van A t/m Z Foreign: World collections, stocks and remainders from A till Z - landen G/R - countries G/R
GRIEKENLAND 1861-1997, (on)gebruikte/postfrisse zeer goed gevulde collectie met enkele betere zegels en series uit de beginperiode vanaf 1927 compleet, latere jaren ook met boekjes en blokken tevens iets bezette gebieden etc., leuke collectie om verder te verzamelen, in 3 Lindner albums