Buitenland: Wereld collecties, voorraden en restanten van A t/m Z Foreign: World collections, stocks and remainders from A till Z - landen G/R - countries G/R
LUXEMBURG 1880-2003, (on)gebruikte vnl. postfrisse collectie met iets oud materiaal vanaf ca.1960 compleet postfris incl. blokken, tevens luchtpost, port en dienst, in Davo album