Nederland en Overzee collecties, stocks en restanten - Nederland en Overzee
OVERZEE 1870-2005, (on)gebruikte/postfrisse dubbele collectie waarin de zegels en series zowel ongebruikt/postfris als gebruikt zijn verzameld incl. iets extra's en blokken van vier, ook Java, dienst, port en luchtpost, in 5 Davo albums