Kavel 1786

Buitenland: Wereld collecties, voorraden en restanten van A t/m Z Foreign: World collections, stocks and remainders from A till Z - Wereld - World
Kavel 1786
WERELD 1850-1925, (on)gebruikte/postfrisse collectie van enkel de Aziatische en de Amerikaanse landen van Afghanistan t/m Zululand met vooral veel Engelse Koloniën, her der zijn enkele zegels na 1925 nog bijgeplakt op de blanco bladen, daar de collectie 50 jaar in een bankkluis heeft gestaan zijn er alleen tot dat jaar zegels bijgeplakt. De landen, gebieden welke goed zij vertegenwoordigd zijn o.a. de Engelse Koloniën met prachtig Hong Kong t/m $5(1890), Maleisië met Straits t/m $5, Oil rivers 1e serie compleet en veel Kaapse driehoeken, ook Franse en Portugese Koloniën, in 2 oude Schaubek Permanent albumsWORLD 1850-1925, (un)used/never hinged collection of only the Asian and American countries from Afghanistan upto Zululand, with particularly many English Colonies, here and there some stamps after 1925 sticked onto the blanc pages. While the collection has been in the banksafe for over 50 years there are no later period stamps. The countries and areas wich are well represented are the English Colonies with great Hong Kong upto $5(1890), Maleisia with Straits upto $5, Oil rivers first set complete and many Cape triangles, also the French- and Portugese Colonies, in 2 old Schaubek Permanent albums
Start: € 15000
Opbrengst: € 0