Kavel 1793

Buitenland: Wereld collecties, voorraden en restanten van A t/m Z Foreign: World collections, stocks and remainders from A till Z - Wereld - World
WERELD, (on)gebruikte/postfrisse zeer interessante partij met enkel topmateriaal beginnend met zeer goed Engelse Koloniën waarbij veel postfris, Frankrijk kaartje met toppers, Luxemburg, zeer goed, Zwitserland met o.a. alle blokken vanaf blok 1 vnl. postfris, PAX serie(3x) waarvan 2x postfris, zeer mooi Duitsland met o.a. luxe Posthoorn postfris, Hochwasserhilfe blokken postfris, goed Berlin incl. blok 1 postfris en Oostenrijk incl. Rennerblokken postfris, kortom een prachtige klus met een gigantische cataloguswaarde, zeer geschikt om te detaileren, op insteekkaartje, in Kosmos bandWORLD, (un)used/never hinged very interesting lot with only top material, starting with very good English Colonies with many never hinged, France, stockcard with very good stamps, Luxembourg very well, Switserland with all blocs starting bloc 1 mainly never hinged, PAX set(3x), with 2x never hinged, very good Germany with luxerious, Posthorn never hinged, Hochwasserhilfe blocs never hinged, good Berlin incl. bloc 1 never hinged and Austria incl. Renner blocs never hinged, to be short a fantastic collection with a gigantic catalogue value, very suitable for a dealer, on stockcards, in Kosmos binder
Start: € 2500
Opbrengst: € 5600