Buitenland: Wereld collecties, voorraden en restanten van A t/m Z Foreign: World collections, stocks and remainders from A till Z - Wereld - World
WERELD, (on)gebruikt/postfris lot met enkel betere zegels en series waarbij vooral goed materiaal van België, Luxemburg, Frankrijk, Oostenrijk, Oost Europa en Engelse Koloniën, totale cat.waarde ca.€23.000 vlgns. inzender, op kaartjes, in ringbandjeWORLD, (un)used/never hinged lot with only better stamps and sets with specially good Belgium, Luxembourg, France, Austria, Eastern Europe and English Colonies, total cat.value ca.€23.000,=, on stockcards, in small binder