Buitenland: Wereld collecties, voorraden en restanten van A t/m Z Foreign: World collections, stocks and remainders from A till Z - Motief - Topicals
VERENIGD EUROPA 1951-2003, (on)gebruikte vnl. postfrisse vrijwel complete collectie incl. iets voorlopers, meelopers, alle blokken en veel vellen, in 5 Davo albums