14K, 30ct groen Willem III Kt. 12½ gr.g, in ongebruikt blok van vier met volledige originele gom waarin 1 ex. postfris, de bovenste 2 zegels van het blok zijn gedeeltelijk (3 holes) ongeperforeerd gebleven, de 2 bovenste zegels zijn zwaar beschadigd overigens pracht ex., spectaculair geheel !!