NEDERLAND VANAF 1867, (on)gebruikte vnl. postfrisse geweldige (over)voorraad van de Eerste Leeuwarder Postzegelhandel met vnl. postfris materiaal waarbij veel voor 1940, maar ook jaren '50 in grote aantallen en jaren 60,70 en 80 in nog grotere aantallen, tevens veel port etc., ook zeer interessant voor plaatfouten e.d., om een goede indruk te krijgen van deze prachtige voorraad dient u enige tijd uit te trekken, de inzetprijs is slechts een fractie van de werkelijke waarde, zeer geschikt om de winter door komen, gesorteerd in zakjes, in 2 ladebakken