Nederland en Overzee collecties, stocks en restanten - Nederland in albums
NEDERLAND 1872-1994, zowel een collectie ongebruikt/postfris als een gebruikte collectie w.o. ook iets blokken van vier, veel velletjes, port en luchtpostzegels, incl. collectie fdc's vanaf 1953, totaal in 10 Davo albums