Kavel 6

Nederland en Overzee collecties, stocks en restanten - Nederland in albums
Kavel 6
NEDERLAND 1906-1939, (on)gebruikte vnl. postfrisse zeer grote handelsvoorraad voor 1940 van de Eerste Leeuwarder Postzegelhandel, alles in grotere aantallen aanwezig met o.a. 212/219(19x), 244/247(19x), 257/260(19x), alle kind- en zomerseries in grote aantallen, verder dienst met o.a. armenwet 1/8(4x), luchtpost en een zeer grote afdeling roltanding met o.a. 1/18(4x) plus veel losse waardes en alle andere series in aantallen, ook Overzee, betere series in aantallen, helaas is doordat de stocks lang in een kluis heeft gelegen enige roestvorming ontstaan, desalniettemin een aantrekkelijk geheel met een gigantische cataloguswaarde, ideale partij voor handelaar of voor verkoop via internet, in stockboek
Start: € 2500
Opbrengst: € 7200