Nederland en Overzee collecties, stocks en restanten - Nederland in albums
NEDERLAND 1945-1974, postfrisse voorraad veel 1x tot 4x aanwezig vnl. 50-er jaren en kinderblokken, tevens 4 sets Amphilexvellen, cataloguswaarde €5000,=, in stockboek