WERELD, (on)gebruikt/postfris zeer interessant avonturenlot van een oude handelsstock uit Leeuwarden, veelal in oude zakjes gesorteerd en diverse blokken engros, rondzendboekjes etc., in diverse doosjes en boekjes, in doos