FRANSE KOLONIEN, (on)gebruikt/postfris lot, deels verzameld doch ook diverse vellen, iets ongetand en fiscaal, leuk uitzoeklot met een enorme waarde, in stockboek, diverse boekjes en veel op bladen en los in zakjes, kaartjes etc., in doos