WERELD, collectie postzegels w.o. postfrisse collectie Verenigd Europa vanaf 1956 met mooie serie Luxemburg 1956 postfris, verder Nederland met doubletten en fdc's en iets oude poststukken, Engelse Koloniën en iets Chili, verder diverse fdc's/proofmunten Nederland w.o. 50 Gulden stukken, totaal in 9 albums en map en los, in doos