NEDERLAND EN OVERZEE, leuk lot waarbij divers beter materiaal met o.a. postfris voor 1940, roltanding, port etc., ook modern Overzee en iets Buitenland, goed bezichtigen, op insteekbladen en kaartjes/albumbladen, in platte doos