Wereld in dozen, doosjes etc. World in boxes, small boxes etc.
ISRAEL, (on)gebruikt/postfris lot w.o. veel ouder postfris incl. cornerblocks, luchtpost, sheets etc., in aantallen, in oude zakjes, in doosjes, in doos