Wereld in dozen, doosjes etc. World in boxes, small boxes etc.
NEDERLAND 1852-2002, collectie zegels waarbij veel postfris, tevens collectie fdc's waarbij speciale uitgiften, ook iets Overzee en Israël, in 12 albums in doos