Wereld in dozen, doosjes etc. World in boxes, small boxes etc.
WERELD 1845-2007, (on)gebruikte/postfrisse collectie waarin Nederland en Overzee vanaf 1852, ook Engelse Koloniën/U.S.A. met postfris. Azië met China etc., ook iets bundels, rondzendboekjes, doubletten, motieven en jaarcollecties, totaal in 33 albums(veelal Victoria) en stockboeken en los, in 3 dozen