Wereld in dozen, doosjes etc. World in boxes, small boxes etc.
NEDERLAND EN MOTIEVEN, (on)gebruikt/postfris lot met diverse motief collecties o.a. jaar van het kind, fdc's e.d. en veel moderne jaarcollecties Nederland t/m de euro's incl. velletjes, fdc's en iets ouder matreiaal, in diverse boeken, mappen en enveloppen, in 2 dozen