Nederland en Overzee collecties, stocks en restanten - Suriname
SURINAME 1873-1953, ongebruikte/postfrisse prachtige geheel complete collectie in zeer nette kwaliteit met alle betere zegels en series zoals 1/15, 21, 32a, 58a/59a, 60/64 etc., ook luchtpost compleet incl. 8/14, 15/19(nr.18 met certificaat) en port compleet incl. 1/18 en 15/16, zeer hoge cataloguswaarde, op albumbladen, in map