Wereld collecties en voorraden van A tot Z World collections and stocks from A till Z - Landen A/E - Countries A/E
ALBANIE 1913-1920, (on)gebruikte prachtige gespecialiseerde collectie met diverse topstukken, veelal gekeurd, zeer interessant geheel voor de gespecialiseerde verzamelaar, in Warwick album