Wereld collecties en voorraden van A tot Z World collections and stocks from A till Z - Landen A/E - Countries A/E
DUITSLAND T/M 2005, (on)gebruikte/postfrisse prachtige zeer uitgebreide collectie met veel beter materiaal beginnend met de Staten en Bezettingsgebieden, verder Bund compleet, Berlijn vrijwel compleet, en DDR compleet, mooi geheel met een zeer hoge cataloguswaarde, in 10 albums