Kavel 489

Wereld collecties en voorraden van A tot Z World collections and stocks from A till Z - Frankrijk en kolonien - France and colonies
Kavel 489
Kavel 489 (2)
FRANKRIJK VANAF 1849, (on)gebruikte/postfrisse zeer mooie uitgebreide collectie beginnend met prachtig eerste emissie vnl. breedgerande exemplaren allen gebruikt, vanaf 1853 ook veel ongebruikt/postfris met vele topnummers waarbij veelal met keur of certificaat, verder blokken vanaf blok 1, postfris, luchtpost met o.a. luchtpost 14 en 15 postfris, porten met de dure topnummers w.o. postfris etc., zeer mooi object met een gigantische cataloguswaarde, in Davo album
Start: € 4000
Opbrengst: € 6800