Wereld in dozen, doosjes etc. World in boxes, small boxes etc.
NEDERLAND, partij met o.a. veel modern postfris waarbij aantallen tot 10 stuks, ook prestigeboekjes, fdc's, muntbrieven etc. tevens iets Buitenland, in 7 albums en veel los, in doos