Kavel 681

Wereld collecties en voorraden van A tot Z World collections and stocks from A till Z - Landen G/R - Countries G/R
Kavel 681
Kavel 681 (2)
ITALIE 1862-1990, ongebruikte/postfrisse grote collectie vanaf nummer 1 met veel van de topzegels en series, o.a. Manzoniano en Grociera serie. Ook luchtposten, Dienst, port met keur, pakketzegels, oorlog socialisten, P.M., expresse, reclamezegels en Pneumatique, prachtige collectie met een cataloguswaarde van €90.000,= (Sassone 2006), in 4 Lindner albums
Start: € 4500
Opbrengst: € 8000