Kavel 687

Wereld collecties en voorraden van A tot Z World collections and stocks from A till Z - Landen G/R - Countries G/R
ITALIE EN KOLONIEN, (on)gebruikte/postfrisse uitgebreide collectie en doubletten met veel betere zegels en series o.a. Italiaanse Koloniën met alle Garibaldi series compleet postfris, ook iets Italiaanse Staten, betere luchtposten etc., in 4 stockboeken
Start: € 2000
Opbrengst: € 3300