Wereld in dozen, doosjes etc. World in boxes, small boxes etc.
WERELD, (on)gebruikt/postfris groot lot met zowel klassiek gebruikt als modern gebruikt en postfris, ook iets P.T.T. mapjes en enveloppen, in ca. 60 boeken/albums en los, in 4 dozen