Wereld collecties en voorraden van A tot Z World collections and stocks from A till Z - Landen G/R - Countries G/R
OOSTENRIJK 1850-1986, (on)gebruikte/postfrisse prachtige zo goed als complete collectie met vele extra's en veel dure zegels, series en blokken postfris, de collectie begint met een zeer mooie afdeling klassiek daarna het betere materiaal incl. blokken w.o. WIPA en Rennerblokken, cat.waarde ca. €25.000,= vlgns. inzender, een zeer interessante koop!, in 5 Lindner albums