Wereld collecties en voorraden van A tot Z World collections and stocks from A till Z - Landen G/R - Countries G/R
OOSTENRIJK 1850-1984, ongebruikte/postfrisse collectie incl. 2 Wipa zegels(klassiek iets gebruikt), ook divers luchtpost met hoge waardes, port en gebieden, vnl. ongebruikt, in 4 Davo albums en stockboek